SATIYORUM STEAM -SORC SATIYORUM UYGUN FİYATA !!!!!!

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı STEAM -SORC SATIYORUM UYGUN FİYATA !!!!!!
Konbuyu başlatan mete
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan mete

mete

Üye
19 Mar 2021
18
0
6
ankara
SATILIK STEAM HESABI !!!!!! FİYAT DÜŞÜNMEDİM TEKLİFLERE AÇIĞIM!! ASKERE GİDECEĞİM. UYGUN BİR FİYATA SATACAĞIM TEKLİFLERİNİZİ DEĞERLENDİRİRİM!!!!!!!(PM)
AYRINTISI İÇİN MESAJ ATINN !!!! HER TÜRLÜ GARANTİ VERİLİR !!
62 LVL SORC ANA HESABIM ŞUAN 267 AP RESİMDE GÖRÜLEN HİLAL VE LAYTENİ PENE DENEDİM YANDILAR !!!!!!!!!!!!
EKSTRA 11 KARAKTER AÇIKTIR !! 7 TANE T4 PET VARDIR!!!T4 PERİ VARDIR (MUCİZEVİ NEŞE V)(ÜRPERTCİ NEŞE V )
PROF-ZANAATKAR 57 TANE İŞÇİ DÜZENLİ OLARAK 1 YILDIR ÇALIŞIYOR !! DEPOLAR DOLUDUR!!İNCİ İLE DEPO ALDIM BOL BOL KATKI VE ENERJİMDE YERİNDE DİR!!!
6 DEPO 8 MERKEZ PAZAR YARDIMCISI VARDIR!!!!
100 CİVARI ENVANTER SLOTU VARDIR !! 1400 LT AĞIRLIĞI VARDIR !!!!
SORC DA KAMU VARDIR AYRICA YAŞAM KARAKTERİ OLAN SHAİ DE AŞÇILIK VE AT KIYAFETİ VARDIR!!!
RED NOSE 6 LVL CAPHRASLIDIR.
PEN İTEMLERİMİN HEPSİ PAZARDA SATILABİLİR SEZONDAN ÇEVİRME DEĞİLDİR!!!! RED NOSE VE BHEGİ KENDİM BASTIM !!!!
200 FS - 1X 100 FS3 X 80 FS VARDIR
KARAK İÇİN %50 SİNİ YAPTIM GÖREVLERİN 3 K TAKASI VARDIR ÇARI ALACAK KİŞİ KARAK YAPMAKLADA UĞRAŞABİLİR!!!!
İLİYA DEPOSU YETERİNCE DOLUDUR GEMİ YAPARKEN ZORLANMAZ !!!!
BU SATTIĞIM İKİNCİ HESAP İLK ALAN ARKADAŞI REFERANS GÖSTEREBİLİRİM!!!!
DÜZENLİ OLARAK 2 YIL OYNADIĞIM HESAPDIR OKULUM BİTTİĞİ İÇİN ARTIK OYUN OYNAMAYI BIRAKIYORUM!!!
STEAM KONUSUNDA HESABIN İLK SAHİBİYİM ! 5 YILDIR ÜNİVERSİTEYE BAŞLADIĞIMDA AÇMIŞTIM ŞİMDİ ASKERE GİDECEM AYNI ŞEKİLDE İSTANBULDA ÖĞRETMENLİK YAPIYORUM HESABI ALAN KİŞİ BENİM İLE İSTEDİĞİ ZAMAN İLETİŞİM KURABİLİR YERİM BELLİDİR !!!!!!!
STEAM İÇİNDE İSE BOLCA OYUN VARDIR !! AMA ONLAR İÇİN PARA ALMAYI DÜŞÜNMÜYORUM!!!!
ANKARA İÇİ ELDEN DE VEREBİLİRM OTURDUĞUM YERE DAVET EDİP ÇAY ISMARLARIM !!

Ekli dosyalar

Son düzenleme: