SATIYORUM Sky Boosting / Hızlı teslimat /Hesaplarınızı satıp alırken -Aracılık İşlemi

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Booster Hizmetleri
Konu Başlığı Sky Boosting \/ Hızlı teslimat \/Hesaplarınızı satıp alırken -Aracılık İşlemi
Konbuyu başlatan insidethesky
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan insidethesky
7 Eki 2020
167
16
18
Antalya
Booster nedir ?
BoosteR: Hesabınızı oynamadığınız zamanlarda ,sizin yerinize işlemlerinizi yapan, karakterinizi en üst seviyeye getirmek için koyduğunuz hedeflere yönelik işlemleri tamamlayan, size ek olarak destek veren ve hesabının en yüksek online süresine ulaşmasını sağlayan kişidir.

2 senedir boosterlık hizmeti veriyorum. Boost hizmeti genişletilmiştir ve kadromuz arttırılarak teslimat süresi günlük 1/1.5t olarak hızlandırılmıştır.

discord: Sky Boost#9378 / Site içi mesaj atarsanız tel no bırakırım.

Fiyat Listesi ;
Grind
Sabah 10/ Gece 1 arası hizmet vermekteyiz. Ve boost süresinde hesap sahibi hesaba giriş yapamaz. Günlük rapor ve ss'lerle bilgilendirme yapılır.

High gear > 265 ap kutum 330dp üzeri hesaplar için 1T 110TL (Su altı, Yıldız mezarı,Akman,Tunkuta, Hadum vb. )
Low gear > -265 ap kutum -320 dp hesaplar için > / 1T 130TL
Görev level kasma sp kasma gibi işlemler için saat ücreti 15 tl

Lifeskill
(Toplama-Level-Sp- Pot parçası - saatlik >15TL / Karaklı(%150+ hız) hesaplar için bütün günün takas listesi 70TL

-Dc üzerinden canlı gösterim 7&24 (Hile bot kullanımına karşı %100 güven )
- Grind -Takas -Life Skill- Level - Görev
-Deniz için,Okyanus parası kasma-Günlük takasları yapma, Karak için malzemeler toplayıp doküman oluşturma.
-Koçluk yaparak gear arttırma - hesap düzeni gelişimi- oyunu öğretme
-Hunting listenizi avlama oyundaki düşmanlarınızı bezdirme
-Siege,node savaşlarına katılım

+100 Başarılı işlem. 150+ kişiye sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş bir booster hizmeti istiyorsanız discord yada telefon üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Banka hesap özetlerimiz ve daha önce alışveriş yaptığımız insanları referans olarak gösterebiliriz.

Aracılık hizmetini komisyonlu ve 2 tarafı güvene alarak yapmaktayız.

1000TL altı hesaplar için aracılık ücreti 150 tl
1000-2000tl arası hesaplar için aracılık ücreti 200tl
2000-3000 tl hesaplar için aracılık ücreti 250tl
3000-4000tl hesaplar için aracılık ücreti 300tl
4000-5000tl hesaplar için aracılık ücreti 400tl
5000+ hesaplar için de değişmektedir.
Aracılık işlemim g-mail ve hotmail hesaplar için olup steam'de hesaplar için geçerli değildir.
Aracılık işlemi yaparken satıcının verdiği bilgilerle önce alınan hesabı kontrol eder sonrasında parayı alıcıdan alıp satıcının hesabını alıcıya aktardıkdan sonra parayı satıcıya göndeririz.

Herkese iyi günler dileriz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

67komando67

Yeni Üye
25 Ocak 2021
1
0
1
zonguldak
Son derece güvenli , aracılık görevini gayet temiz ve güzel yerine getiriyor.5.250 TL'Lik işlemde aracılığımızı yaptı , gayet memnunum.Teşekkürler !

Alice

Yeni Üye
15 Şub 2021
2
0
1
İstanbul
Hesap satış aracılığı konusunda son derece güvenilir. Sorunsuz bir şekilde satış işlemlerimi tamamladı. Son derece hızlı alışverişimiz için çok teşekkür ederim.