SATIYORUM satılmıştır...

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı satılmıştır...
Konbuyu başlatan Aspendos33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Aspendos33

Aspendos33

Yeni Üye
14 Ara 2020
11
0
1
Mersin
Karakter Steam ve Steam'i açtığım 8 yıllık maili beraberinde veriyorum

Güven konusunda buraya destan da yazsam sözcüklerin hiçbir anlamı yok, sahte düşünceler yansıtabilir. Eğer bir anlam ifade edecekse hesabı kökünden verip arkama bakmayacağıma içtenlikle söz veriyorum. Zaten Mersindeyseniz tadından yenmez, evime davet edebilirim. (Şuan iş için İstanbul'dayım)

hesap ayrıntıları;

peride t5 ağırlık ve t5 pot doldurma skilleri mevcuttur,
3 tanesi aşama 4 diğer 3 tanesi aşama 3 olmak üzere 6 pet vardır,
6 tane işlem, 4 tane depo yardımcısı vardır,
Pegasusta karadiken kostümü de var onunla birlikte 166.9 değerine ulaşıyor,
62 lvl %20 kunoichi, 61 lvl yüzde 70 Wizard. İkisinin de 1650-1800 spleri bulunuyor,
hesapta +10 tane falan karakter var, Denizcisi ayrı LifeSkill ayrı Pvp olarak VK ayrı karakterler, LifeSkill Wizz Denizci Archer.
Depolarda pek bir şey yok, değerli pakedi yok karaktere yaklaşık iki aydır giremiyorum öylece yatıyor.
30-45 arası saf sihir yumağı vardır.

145fs+2-3tane 100 fs olacak %149 karak denge +50k takas mevcuttur. Kuno & Wizard Treant Kamuflaj+Çadır vardır. 34 adet %530 ve 138 kutsanmış elçi parşomeni ve 45 %600 exp kağıdı mevcut. Günlük çok fazla xp kağıdı var yüzde sayamadım onları.

Zırh ve silahların caphrasları; - Urugon 7lvl - bheg 7lvl - II GOD Armor - grifon 6lvl - nouver 5lvl - Tri dande 19 lvl - Kzarka 9lvldir.

daha fazla bilgilendirme için dc adresim: pa1n_1996#3642
numaram: 0555 883 82 33

Benim yazmayıp sizin aklınıza gelen şeyleri 7/24 çekinmeden sorabilirsiniz.

ca4.png

Son düzenleme: