ARIYORUM PEN BS MAİN / PEN BS ANASİLAH

  • Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı İtem ve Takas
Konu Başlığı PEN BS MAİN \/ PEN BS ANASİLAH
Konbuyu başlatan mömç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Emirhan

mömç

Yeni Üye
18 Nis 2021
2
1
1
KÜTAHYA
pen karayıldız ana silah alınır, maxdan sınıfı fark etmez uygun fiyata. ( saçma sapan fiyatlar vermeyin maxdan alacağım )
 
  • Beğen
Reactions: Emirhan

Emirhan

Üye
30 May 2021
83
0
6
Kocaeli
pen karayıldız ana silah alınır, maxdan sınıfı fark etmez uygun fiyata. ( saçma sapan fiyatlar vermeyin maxdan alacağım )
2 adet 66 lvl var wuzarrt ve archer wizart ile oynuyorum 14 yakında 61 62 63 ve 65 lvlerimde var itemlerim ful çapraz grifon miğfer 20 urogonun ayakkabısı 20 yanan naber hançer 20 bas döndüren ay ışığı doberuka bhegin eldiveni 20 yanan kutum hance capraz 15 yanan dandeliyon gidr küresi karayildiz asa tungrad kemer çöküş kupe x2 tungrad x2 yüzük ağıt dolu olen tanrının zırhı depolar ve envaterler ful acik butun maplar ful acik bütün bağlantılar bağlı 53 adet işçi çoğu pro zannatkar t10 atim vardır.ful beceri 27 beceri itemleri dizili karak gemim vardır 5 parça kirpi ve asma 4 petleri.m vardır doom ve dine atlarim vardir saymadim cok şey var ve sadece oyuna gir oyunun tadina bak şimdiden alana hayirli olsun