ARIYORUM KARAK VE ÇADIR OLAN BOŞ HESAP ARIYORUM

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı KARAK VE ÇADIR OLAN BOŞ HESAP ARIYORUM
Konbuyu başlatan fuatX
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Alican Şahin

hsker1

Yeni Üye
20 May 2021
23
0
1
konya
karak yükseliş, Sınırsız hp pot, 2 sanıyede bir pot basan peri, 15 tane pet, 437 eneji 350 katkı puanı, düşünürseniz, diğer şeyleri de söylebilirim. steam hesabı, ilk sahıbıyım, her türlü güvenceyi verebılırım. 500 TL.

fuatX

Yeni Üye
27 May 2021
3
0
1
cdrbu8qmf
karak yükseliş, Sınırsız hp pot, 2 sanıyede bir pot basan peri, 15 tane pet, 437 eneji 350 katkı puanı, düşünürseniz, diğer şeyleri de söylebilirim. steam hesabı, ilk sahıbıyım, her türlü güvenceyi verebılırım. 500 TL.
aldım teşekkürler. steam hesabı maalesef bedava verilse de alıp üstüne emek harcayamam. Takdir edersiniz ki güven problemi ancak bir tanıdık olunca çözülür

Alican Şahin

Yeni Üye
5 Haz 2021
11
0
1
Mardin
Merhaba Arkadaşlar Hesabımı Satmak istiyorum full pendir takılar dual çöküş tet gerisi tet tungrad ve tet ogredir kostümler fulldür 21k takas puanım var ve karak vardır hesapta 8 t nakit var ayrıca 69 tane köz vardırbankalarımda slotların çöplerini biriktirmiştim 3 4 t de ordan gelicektir merkez pazarda baya item var satılık 1 2 t de ordan gelicektir bütün bosslarda classlar mevcut ve tüm baglantı noktaları bağlıdır ayrıca rüya atı denemek için en az 7 8 kez deneyebileceğiniz materyaller bulunmaktadır ve 30 40 taneye yakın yüksek fsler vardır 4 tane 100 fs ve clasın ustunde 156 fs vardır petlerim aşama 4 tür bankalarım peri özellikleri pot basma son seviyedir mardinde polis memuruyum istediğiniz gibi telden de konuşabilir anlaşabiliriz detaylı bilgileri veririm size steam hesabıdır aklınızda soru ısaretı kalmasın yenı emaili iler bırlıkte sorunsuz verecegım ve steam hesabının ıcınde bır cok oyun mevcuttur evlendiğim için oyunu bırakıorum hayırlı olsun sımdıden