SATIYORUM ACİL SATILIK Lifeskill, 2 sn pot wizard-sage full+full

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı ACİL SATILIK Lifeskill, 2 sn pot wizard-sage full+full
Konbuyu başlatan cornellius
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan cornellius

cornellius

Üye
24 May 2020
53
0
6
İstanbul
İşçileri bütün aşçılık nodelarında, yönelmiştir. Haftalık 1.5 t getirisi vardır sadece aşçılıktan.
Aşçılık Guru 3, Toplama usta 10.
5 adet peti de T4 tür, biri de kirpidir. 429 enerji 356 katkısı vardır. Bilgi sekmesinde karakter ve topoğrafya tamamlanmıştır.
PEN sönük, PEN Kutum var sıra sıra pen item diziyorum lifeskillden gelen parayla.
Sezonlar kasılmış ve yapılmıştır. Kitap görevleri yapılmıştır..
Çadır var, işleme, aşçılık,kimya, dalgıç, kamuflaj, kostümleri vardır. 3 adet Çanta vardır.
62 lvl Sage ve Wizard bağlıdır. PvP için wizard Pve için Sage kullanıyorum. Yıldızda saatte 5.2-5.4 çöp çıkartıyor sage oynayan bilir.
2000 ağırlık 192 envanter slotu vardır. Diğerinin 1800 ağırlık 192 envanter slotu vardır. Hiçbir şey basılı değilken.
300 adet eşya düşürme parşomeni mevcut. Bütün Macera günlüğü kitapları yapılmıştır.
2 aylık basılmamış değerli-kama-eski ay kitabı var üzerinde. Basılmış 1 aylık da hesapta duruyor.
Tüm karakterler açılmıştır. Bosslarda karakterleri vardır. Ana depo Heideldedir. Geri kalanlar lifeskill ve enerji için Shai açılmıştır.
18 adet merkez pazar+depo sorumlusu vardır. Müthiş kolaylık sağlıyor.
İnci eşyalarının hepsi tamam inci ile alınacak bir şey kalmadı. 2 saniyede pot basma perisi vardır. 1 saatte dirilme. Ağırlık ve envanterler maksimum seviyede. Şehirlerin depoları inciyle genişletilmiş ana şehirlerinki tam slottur. İşçi Konaklamaları da inci ile alınmıştır. Katkı harcamıyor. Kısaca inciyle alınabilecek hiçbir şey kalmamıştır. 1 tl harcamanıza gerek yok 3 ay boyunca.
250 adet elion, çeşitli fsler mevcut. 139 zanaatkar 500 cron var depoda. 530 ve 300 exp parşomenleri durmaktadır.
Muhrip gemisi vardır. Takasla pek uğraşmadım.
Oyunu artık oynamadığım için satıyorum. Fiyatta anlaşırız.
Aklınıza takılan bir şey ya da sormak istediğiniz bir şey olursa: +905061507900 (Hızlı cevap vermem açısından) Onun haricinde siteden yazabilirsiniz. En kısa sürede dönüş sağlarım. 2150 TL fiyatı, emek hariç yatırılan inci 3500tl ölü fiyatla gelme o yüzden, makul indirim yapılır. LIFE GEARINI SATINCA 294-324 OLUYOR.

Ekli dosyalar

Son düzenleme: