SATIYORUM 662 gs Wizard

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı 662 gs Wizard
Konbuyu başlatan Gwynbleidd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Gwynbleidd

Gwynbleidd

Yeni Üye
14 Eyl 2021
2
0
1
kocaeli
Çoğu bilgi resimlerde mevcuttur.Steam hesabıdır.Hesabı daha fazla vakit ayıramayacağımdan satıyorum.
62 wizard 2200 sp
62 sahire 1800 sp
62 guardian 1700 sp
61 striker 1500 sp

Main Wizard olup Guardian bağlıdır.
Deadgod Duo
Tet Tungrad Yüzük
2x Tet Kara Çöküş
Zırhlar 9 level caphraslı(PEN GRIFON-PEN URUGON-PEN BHEG)
Pen Capotia Kemer-Kolye ve Yüzük
Pen Kzarka Asa 5lvl Caphraslı
Tet Karayıldız Godr Küresi
Pen Nouver(Pen kutum da var ama satılamıyor)

618 enerji ve 403 katkısı var.Eşya düşürme oranı ekolojiden gelen +%14.İşçileri tek tek göstermem zor ama 70 işçiden 66 sı zanaatkar olup 4 tane profesyonel vardır.
Lifeskill anlamında Tri geranoa set var.Lifeskill hesabım görsellerdeki gibidir bir tek aşçılık shaide onunda sebebi zamanınad oynadığım karakter benim aynı zamanda lifeskill karakterimdi ticaret kutsuu veremediğimden kaynaklı aşçılık transfer kuponuyla değiştirdim.(Aşçılık guru 33).Geri kalanı fotoğraftaki gibi.

21 kahyadan 13 tanesi depocu 8 tanesi merkez pazardır.
Rüya atı Ardunattır(Krogdalo rüzgar setinin 4 ü yapılı 1 tanesinin malzemesi şuan elimde olmadığından yapamadım.)Statları görsellerde
Epheria ticaret gemisi mevcut.Takasla çok ilgilenmedim.
Sınırsız hp potunun sadece Kagtumda düşeni mevcut.
Heidel ve Calpheon depolarına gerekli p2w ypaılmıştır.
Tüm Kitaplar yapılıdır.Kzarka görevinin 1 haftası kaldı.(1 ap daha artacak.Pen Hilalin 45 günü var)
Çadırı var.Ardunatta ek olarak bir tane daha t8 yarış atı vardır.+9 Fs oldu.Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz.
Sclerin sayısını hesaplamadım ama bol miktarda mevcut.
Fiyat:4800 tl

Ekli dosyalar