SATIYORUM 660GS La Orzeca Kostüm Setli 64LVL

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı 660GS La Orzeca Kostüm Setli 64LVL
Konbuyu başlatan Gıfari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Gıfari

Gıfari

Yeni Üye
3 Haz 2021
5
0
1
Ankara
HESAPTA, RESİMDEKİLERE EK OLARAK:
408 ENERJİ, 369 KATKI, 5K EKOLOJİ(%14 EŞYA DÜŞÜRME ARTIŞI)
TÜM KİTAP GÖREVLERİ YAPILI
SINIRSIZ HP POTU
AKTİF 25 GÜN DEĞERLİ PAKET, 32 GÜN KAMASYLVE KUTSAMASI VE 29 GÜN ESKİ AY
AÇILMAMIŞ 7 GÜN DEĞERLİ PAKET, 225 GÜN KAMASYVLE VE 120 GÜN ESKİ AY KUTSAMASI
ANA HESAPTA SINIRSIZ FLÜT VE AÇILMAMIŞ TOPLAMDA 74 GÜN FLÜT
100 ADET MAVİ, 54 ADET YEŞİL SC
3 ANA SİLAH, 1 ALT SİLAH, 2 ADET UYANIŞ SİLAHI TAKAS KUPONU MEVCUT
ORZECA KOSTÜM SETİNE EK BİR ADET QUTURANIN SOL AKCİĞERİ MEVCUTTUR(30 ADETTE QUTURANIN KARA YAPRAĞI MEVCUT)
BAĞLI KARAKTER YOKTUR. DOLAYISIYLA KUPONLAR VE CİĞER OYNAMAK İSTEDİĞİNİZ BAŞKA BİR SINIF OLMASINA KARŞIN UYGUN ŞEKİLDE BIRAKILMIŞTIR.
AÇILMAMIŞ TOPLAMDA 36 ENVANTER GENİŞLETME KUPONU
HİÇ ROLL ATILMADIĞI İÇİN İSTEMEYECEĞİNİZ KADAR (%530, 600, 300, 200, 100 vs) LVL VE BECERİ PARŞOMENLERİ BULUNMAKTADIR
1 ADET PEN TUVALA ZIRH SETİ, 2 ADET PEN TUVALA AKSESUAR SETİ VE TRİ CAPOTİA AKSESUAR SETİ
490 ADET SAF SİHİR YUMAĞI
7 AKMAN, 2 VODHKAN PUSULA PARÇASI, 3 ADET DEMİR YUMRUK BEKÇİSİ MAP PARÇASI, 1 ADET SÜLFÜR MAP PARÇASI BULUNMAKTA
FULL P2W(ÇADIR, PET, YARDIMCI VS)
PVP ODAKLI GELİŞTİRİLMİŞ BİR HESAPTIR FAKAT GEREKLİ LİFE SKİLL ALTYAPISI (SC, KİTAP, İKSİR, PARFÜM VS), T3 KİRPİ VE CANAPE SET MEVCUT
TÜM AFK NODELARI (ARPA, BUĞDAY, TAVUK. MISIR vs) AÇIKTIR.
TÜM GRİND SPOTLARININ(YILDIZ, KRATUGA, TÜM ODYLLİTA BÖLGESİ, HADUM BÖLGESİ vs) NODE LEVELLERİ 10 SEVİYEDİR.

YAN HESAPLAR İSE SIRASIYLA 61LVL (HASHAS, NOVA, BERSERK) 60LVL (MUSA, SAGE) 59LVL (SAVAŞÇI) 57LVL (LAHN) 56LVL (STRİKER, MİSTİK, DK, ARCHER, RANGER, SAHİRE) 51LVL SHAİ(ÇİFTÇİ HESABI USTA 5) 15LVL NİNJA 10 LVL KUNOİCHİDİR.

HESAP STEAM HESABIDIR

ANKARA İÇİ ELDEN DEVREDİLİR.

AÇIKLAMADA EKSİK BULDUĞUNUZ VEYA MERAK ETTİĞİNİZ HERHANGİ BİR DETAY İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Discord İletişim: Psycalpto#9106

Fiyat:5000TL

Ekli dosyalar

Son düzenleme: