ARIYORUM 1000 tl civarı karaklı hesap arıyorum (client)

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.
  • https://discord.gg/xnvkvYdW4r adresinden her gün Khan açan klanlara warhero gitmek için ulaşabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı 1000 tl civarı karaklı hesap arıyorum (client)
Konbuyu başlatan lionking
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan lionking

Emirhan

Üye
30 May 2021
75
0
6
Kocaeli
2 adet 66 lvl var wuzarrt ve archer wizart ile oynuyorum 14 yakında 61 62 63 ve 65 lvlerimde var itemlerim ful çapraz grifon miğfer 20 urogonun ayakkabısı 20 yanan naber hançer 20 bas döndüren ay ışığı doberuka bhegin eldiveni 20 yanan kutum hance capraz 15 yanan dandeliyon gidr küresi karayildiz asa tungrad kemer çöküş kupe x2 tungrad x2 yüzük ağıt dolu olen tanrının zırhı depolar ve envaterler ful acik butun maplar ful acik bütün bağlantılar bağlı 53 adet işçi çoğu pro zannatkar t10 atim vardır.ful beceri 27 beceri itemleri dizili karak gemim vardır 5 parça kirpi ve asma 4 petleri.m vardır doom ve dine atlarim vardir saymadim cok şey var ve sadece oyuna gir oyunun tadina bak şimdiden alana hayirli olsun aklina gelmicek pek şey full 05301105336Merhaba bir evlilik yaptim 2 sene oldu bosanali izmitden bir ev aldin aldim yuvam konutlari turgut mah. Sinde dobra bir insanim yalani sevmem istanbul çocuğum işimi falan burda o yuzden istanbula dönmedim istanbuldada bir evim var 40 yasindayim tek yaşıyorum titiz bir insanim hayvan severim balik tutmak gezmek bazen küçük bir tekne var 6 kişilik körfezde balik tutarı m ha zenginmisin dersen hayir anlimin teriyle kazandiklarim sigaram yok içki sende ya içersem misali 0530xx110x5336 düşünürsen burdayim herkes dıştan göründüğü gibi değildir Merhaba bir evlilik yaptim 2 sene oldu bosanali izmitden bir ev aldin aldim yuvam konutlari turgut mah. Sinde dobra bir insanim yalani sevmem istanbul çocuğum işimi falan burda o yuzden istanbula dönmedim istanbuldada bir evim var 40 yasindayim tek yaşıyorum titiz bir insanim hayvan severim balik tutmak gezmek bazen küçük bir tekne var 6 kişilik körfezde balik tutarı m ha zenginmisin dersen hayir anlimin teriyle kazandiklarim sigaram yok içki sende ya içersem misali 0530xx110x5336 düşünürsen burdayim herkes dıştan göründüğü gibi değildir