Zirveye Doğru Luthent

  • Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Klan Üye Alımı kategorisinde Hellmightuk tarafından oluşturulan Zirveye Doğru Luthent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 574 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Klan Üye Alımı
Konu Başlığı Zirveye Doğru Luthent
Konbuyu başlatan Hellmightuk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Hellmightuk

Hellmightuk

Yeni Üye
16 Ocak 2021
5
1
3
İstanbul
Selam dostlar, yaklaşık 8000 saatlik Eu Macerasından sonra Mena'ya gelmiş bulunmaktayız. Şimdi sizlere kısaca Luthent'den bahsetmek isterim, guildimiz kısa süre önce kuruldu, temelleri sağlam atmak için yavaş bir başlangıç yaptık. Şimdi bazı şeyleri oturttuğumuz için alımları tekrar açıyoruz. Klanımız hedefleri olan pvp-pvx bir klandır. Oyuncuları hızlı geliştirmek için ücretsiz koçluk hizmeti sunuyoruz, hızlı gelişmek için klan beceri önceliğimizi yaşam'a verdik. Klanımız kale savaşı yapabilecek duruma geldiğinde bunlar sıfırlanıp baştan verilecektir.

Guildimiz başarıya açtır,ve evet hepimiz bunun bir oyun olduğunun farkındayız ama bu oyunda bir şeyler başaramayacağımız anlamına gelmez. Luthen kendi içinde ikiye ayrılır ilk kısım
Gelişim / Yeni oyuncular için olan kısım. Eğer oyuna yeni başlamışsanız burası tam size göre adım adım kendinizi geliştirip Bdo'ya daha çok hakim oldukça ve karakterinizi geliştirdikçe guild'in diğer kısmına geçiş sağlıyorsunuz. Guild'in bu tarafında düzenli kale savaşlarına katılan ekiplerimiz için, PVP'ye ilginiz var ise olmanız gereken yer de burası. Tabii ila pvp odaklı olmanıza gerek yok, guildimizde pek çok oyuncu türü bulunmaktadır. Tüm bu oyuncuları bir arada tutmak için kurallarımız ve düzenimiz vardır.

Peki ya tüm bunlar dışında Luthent' de neler var?

-Düzenli Vell ve Khan
-Düzenli Klan Bossları
-Nod Savaşları
-Aktiviteye göre günlük 5m"e kadar maaş.
-Miru partileri
-Hepimiz çabaladığımız sürece artan başarı.
 
  • Like
Reactions: Mollaveli
Bu konuya kim bakıyor?

Şu anda 0 üyemiz konuya bakıyor.