Vip Üyelik Sistemi Hk.

  • Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Haberler ve Duyurular kategorisinde Castellan tarafından oluşturulan Vip Üyelik Sistemi Hk. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,529 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Haberler ve Duyurular
Konu Başlığı Vip Üyelik Sistemi Hk.
Konbuyu başlatan Castellan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Castellan

Castellan

Admin
Yönetici
Kurucu
Moderatör
8 May 2020
25
12
3
bdomena.com
Değerli Üyelerimiz,

Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır.

Vip Üyelik Ayrıcalıkları:

  • Renkli Kullanıcı İsmi
  • İmzaya Resim Ekleyebilme
  • Genişletilmiş Posta Kutusu
  • Aylık 1 Adet Konu Sabitleme Hakkı
  • Konuyu 3 Kere Yukarı Taşıma Hakkı

Ücretlendirme:

1 Aylık : 50 TL
Sınırsız Üyelik: 500 TL

Ödeme prosedürü ise şöyle işleyecektir. @Castellan özel mesaj ile üyelik almak istediğinizi belirtin, tarafınıza IBAN bilgileri gönderilecektir. Ödeme sırasında açıklama kısmına sadece üye nickinizi yazmanız gerekmektedir, aksi halde ücret havale/eft bedeli kesilerek tarafınıza geri gönderilecektir. Her iş gününün sonunda, yapılan ödemelerin kontrolünün sağlanmasının ardından VIP rütbeniz üyeliğinize tanımlanacaktır. İlerleyen zamanlarda VIP üyeler için farklı etkinlikler, çalışmalar ve hediyeler planlamaktayız.


Herkese hayırlı olması dileğiyle.
İyi forumlar.
 
Son düzenleme:
  • Like
Reactions: Asmeransa and Muro
Bu konuya kim bakıyor?

Şu anda 0 üyemiz konuya bakıyor.