SATIYORUM Sky Boosting / Aracılık Hizmeti.

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Booster Hizmetleri
Konu Başlığı Sky Boosting \/ Aracılık Hizmeti.
Konbuyu başlatan insidethesky
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan insidethesky
7 Eki 2020
62
10
8
Antalya
1 senedir boosterlık yapıyorum ve 2 senedir oyunu oynadığım için ,Bütün karakterleri pve düzeyinde biliyorum.
discord: Sky Boost#9378
Site içi mesaj atarsanız tel no bırakırım.

Fiyat Listesi ;
Grind -1 t 120 TL (Su altı, Yıldız mezarı,Akman,Tunkuta vb. ) / 10 t üzeri alımlar için 1t 100 TL
-265 ap kutum hesaplar için saatlik - 12 TL / 20 saat üstü alımlar için saatlik 10tl
Lifeskill (Takas,Toplama,vb) - saatlik >10 TL / Karaklı(%150+ hız) hesaplar için bütün günün takas listesi 60 TL
Level-Sp- Pot parçası saatlik - 12 TL / Sezon sunucusunda bütün görevleri yapıp hazır hale getirme ve karakter düzenlemesi 250 TL
0-56 level 20 tl / 0-61 level valencia görevleri dahil 200tl.

-Dc üzerinden canlı gösterim 7&24 (Hile bot kullanımına karşı %100 güven )
- Grind -Takas -Life Skill- Level - Görev
-Deniz için,Okyanus parası kasma-Günlük takasları yapma, Karak için malzemeler toplayıp doküman oluşturma.
-Koçluk yaparak gear arttırma - hesap düzeni gelişimi- oyunu öğretme
-Hunting listenizi avlama oyundaki düşmanlarınızı bezdirme
-Siege,node savaşlarına katılım

Booster nedir ?
BoosteR: Hesabınızı oynamadığınız zamanlarda ,sizin yerinize işlemlerinizi yapan, karakterinizi en üst seviyeye getirmek için koyduğunuz hedeflere yönelik işlemleri tamamlayan, size ek olarak destek veren ve hesabının en yüksek online süresine ulaşmasını sağlayan kişidir.

+100 Başarılı işlem. 150+ kişiye sorunsuz bir şekilde hizmet vermiş bir booster istiyorsanız discord yada telefon üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Banka hesap özetlerim ve daha önce alışveriş yaptığım insanları referans olarak gösterebilirim.

Herkese bol rngler :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: DeathRun
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
inside_the_sky Booster Hizmetleri 1