SATIYORUM Satıldı

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hesap Alışveriş kategorisinde Ozan tarafından oluşturulan Satıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,711 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı Satıldı
Konbuyu başlatan Ozan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Ozan

cankos

Yeni Üye
27 Haz 2021
12
0
1
izmir
"Ekli dosyayı görüntüle 7718

*Client Hotmail hesabıdır mail ile birlikte devredilecektir.

*710 gs - 309-310 AP , 401 DP

TRI Labreska
Duo Deadgod
Leebur c20
Muskan c20

Kzarka c13
Dande c11 (Fiery)
Kutum c14 (Fiery)

PEN KaraÇöküş
PEN Tungrad küpe
Pen Valtarra
TET Deboraka
2x Pen hilal ( Birisi görev)

*Karak gelişim full 10 yeşil itemli , full itemli orman yolu vagonu ve ekstra 1 karak yapacak kadar da malzeme vardır.

*Full 6 Krogdolo Rüzgar set bir tanesi 7

*Sınırsız hp potu
*3 set silah takas kuponu
*Ash forest yüzük parçası vb…

*Perisi ful ,10+ t4 pet vs.. toplamda 29 tane depo ve merkez Pazar sorumlusu var. (18 depo , 11 merkez pazar)

*100+ adet 530 parşomen
*500+ adet loot scrooll
*90 günlük açılmamış değerli paket var

*63 %40 mistik main ve birçok class 61-62
*5 karakterde Kamuflaj var( Mystic , Striker , Warrior , Ninja, Musa)

Yüksek fsler : valkslı 2x 112 , 122, 132 , 142

ve yazmadığım birçok şey..

Fiyat: lBir süreliğine bu fiyata düşürdüm
Elden 13.000
Oyunforda 14.500

Tel: 507 934 05 15 WP den yazabilirsiniz.

DC: Ozan#0779

Elden teslim almak isteyen olursa KKTC veya Osmaniye çevresinden teslim edebilirim.

Dostum selam . 10k Düşünürsen Cankos#0950

Bu konuya kim bakıyor?

Şu anda 0 üyemiz konuya bakıyor.

Bu konuyu okuyan kullanıcılar

Ozan , unicornlj , kraltiger , hesaparıyorum , Ranger , trkostak43 , baykdr , mrstrelitzia , Wizbro , gezginsultan , christopherk , mrwenzoxfs , ViaColVento , abcss26 , VampNigga , onurcan0904 , isyank4r , Schweizz , mtutu01 , Jules , shadowkann , Kaeh , w3lv3 , nefer2226 , barisurr , hasan , lordnaesse , merdobilal , Rainn , OldHOMRA , Maxi , ata1676 , caxoon , montetsu , bate , ilhan0601 , cornellius , layphenax , Bardal34 , B3rduş , demirbay , naimsen , hrz , canpolatilker185 , hb1201 , archeva , halilkoixo , badojuva , Bedirhanouken , insidethesky , kabus52 , Shock , mallybu72 , keops , restart321 , Trance , sayuznik , Fraudelcos , TolgaHan , ufukfatih35 , Saitmurat , abdllahdurak , DarkCentral , skywalker , FearGods , ForJest , hahahama1998 , LethargicStar , MrBETONN , vollblut , Hayywiree , sesa , OktayMRC , daghan1tr , rhymesteinn , Sinerji , ysNN051 , Cupidx , munno , bdochichi , pandaturnax , razeblook , desepre , crimtechbdo , woize47 , natsu , Hectorbaybi , serften , MyStoryy , abüzer , saintq , frt566aa , rhymeerr , iamarprestaraen , agcahakan , specktrum2 , omersezr , bdowtlh , Özgür Yücesoy , Sekrolox , Micapo , armaganblk07 , Ogi , asmgn , otiryaki , n0body58 , ayduay , voyvoda4life , mhmmetugur01 , flakkoko , umitbey , Resourn , m3rt , Shoryouken , yüksel , squanch22 , bumsteadc , OrnFox , smurfbdobdo , razor8587 , Chibi , KAYIKDEDE , mistpouffers55 , kardes , Ayhanmakas , lenalord , senbonzz , Mantus , chakalls , Sleximenia , gotuak47 , Maxat , Hesapsaticii , cankos , uqur , sadoke , ForisPoe , Xconfucius , Saydo , varfol , ömercan12 , sakajuka , Reptavian , Jaoa , besikask , 301apkutum , Lowsman