SATIYORUM Satıldı

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı Satıldı
Konbuyu başlatan caviterenyldz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan caviterenyldz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caviterenyldz

Yeni Üye
10 Kas 2020
12
0
1
Aydın/İzmir
GÜNCEL SÖNÜK 2 URUGON 2 CAPHRAS ATILMIŞTIR DP 334 DÜR 2 AÇILMAMIŞ PET VE 1500 CRON VARDIR

-22k takası vardır.
-musa kamuflajı var,100 elion karışık,200 saat sc si vardır.ağırlık 1700 enventer 134 62 lvl ,2020sp görevler yapılmış.p
-warrior 62 lvl çoğu görev yapılmış 1800 sp 1300 ağırlık 133 enventer.
-sorc 62 lvl çoğu görev yapılmış ,1900 sp,1700 ağırlık,145 enventer life skill tks denizcilik hariç burdadır toplama tks parşomeni vardır ayrı karaktere geçirebilirsiniz.
işçilik,köpek balığı, aşçılık, kamu,2 farklı kostüm seti,2 patrigo kostüm kutusu,at flütü kalıcı vardır life skill için velia da 20k puanlı ev vardır detaylıdır.
-alt silah takas kuponu da vardır.
-bir yarış atı ve bir tane daha olmak üzere + safkan 4 5 tane atı vardır.
-18 adet karakter slotu vardır.
-velia ve ilia inci ile depoları açılmıştır.
-şu anlık haritada açılmayan yer yoktur 433 enerji 372 katkısı vardır işçi 53 adet önemli yerlere koyulmuştur.(15 zanaatkar 25 prof gerisi becerikli)
-8 depo 6 merkez pazar yardımcısı vardır.
-peri su altı M , hafif adımlar M , Pot Basma M , Peri Gözyaşı 1 dir.
-Petler 4 adet aşama 4 biri altın kirpi kuş vs.. 4 adet aşama 3 peti vardır.Ptw Çadır vardır.
-49 lvl tri loggia full set lahn vardır denizcilik zanaatkar 2 , takas zanaatkar 6 dır.Gelişim Karağı vardır +10 yeşil set 150 hız. ayrı 50 üstü deniz görev lahn da vardır.
-Musa Ve Sorc kostüm takıları iç çamaşırı full dür.
-Sorc toplama aşçılık guru 1,usta2 ,balıkçılık usta 4 ,kimya prof 10,Çiftçilik zanaatkar 8,İşleme usta 4
-Kitap görevler hp harici yapılmıştır.ekoloji 5060 eşya düşürme oranı yüzde 14.
-Tüm nodelar nerdeyse bağlı grind nodeları 10 lvl diğer nodelar en az 7 seviye yapılmıştır.
-100gün eski ay, 80 gün kamasilvya 30 enventer kuponu vardır.Herhangi bir karakteri 63 lvl sp xp kasmaya yönelik fazlası ile parşomeni vardır.
-Clorince seyehat çantası bulunur.

gear1.pngBlack Desert Screenshot 2020.12.15 - 11.37.24.00.pngdenizci life.pnggemi.pngişçi.pnglife skill.pngpet örnek.pngYardımcı.png

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
P Hesap Alışveriş 0
F Hesap Alışveriş 3
O Hesap Alışveriş 1
L Hesap Alışveriş 7
B Hesap Alışveriş 16