DUYURU Önemli anket katılmayı unutmayın!

  • Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde Castellan tarafından oluşturulan Önemli anket katılmayı unutmayın! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 355 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı Önemli anket katılmayı unutmayın!
Konbuyu başlatan Castellan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan semih3469

T.C kimlik numarası ile kayıt sistemi kurulsun mu?


  • Kullanılan toplam oy
    20

Castellan

Admin
Yönetici
Kurucu
Moderatör
8 May 2020
25
12
3
bdomena.com
Merhabalar arkadaşlar, son zamanlarda çok fazla dolandırıcılık mesajı alıyoruz. Mümkün olduğunda kontrol sağlamaya çalışıyoruz fakat yine de gözden kaçanlar ve dolandırılan arkadaşlarımız oluyor. Siteye kayıt olurken her hangi bir zorluk olmadığı için tekrar tekrar banlamak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden siteye kayıt olurken TC kimlik numarası veya telefon doğrulaması ile kayıt olunmasının bu durumları azaltacağını düşünüyoruz. Bu sisteme de sizin karar vermenizi istiyoruz. Oy kullanmayı unutmayın lütfen.
 

Player

Yeni Üye
11 Eki 2020
7
0
1
Mersin
Tc numarasının yanında telefon doğrulaması da güzel olur, tc ve tel doğrulaması yapmayan kişiler ilan koyamazsa daha sağlıklı olur.
 

semih3469

Yeni Üye
29 Ocak 2023
14
0
1
zimbave
T.C kimlik numarası ve telefonla doğrulama yapılması ve yapılan alışverişlerin dekontlarının sizin bir havuzunuzda toplanması gerektiğinde yasal haklara başvurulabilmesi açısından çok iyi olur.
 
Bu konuya kim bakıyor?

Şu anda 0 üyemiz konuya bakıyor.