DUYURU Önemli anket katılmayı unutmayın!

  • Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anketler kategorisinde Castellan tarafından oluşturulan Önemli anket katılmayı unutmayın! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 192 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anketler
Konu Başlığı Önemli anket katılmayı unutmayın!
Konbuyu başlatan Castellan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Castellan

T.C kimlik numarası ile kayıt sistemi kurulsun mu?


  • Kullanılan toplam oy
    16

Castellan

Admin
Yönetici
Kurucu
Moderatör
8 May 2020
26
16
3
bdomena.com
Merhabalar arkadaşlar, son zamanlarda çok fazla dolandırıcılık mesajı alıyoruz. Mümkün olduğunda kontrol sağlamaya çalışıyoruz fakat yine de gözden kaçanlar ve dolandırılan arkadaşlarımız oluyor. Siteye kayıt olurken her hangi bir zorluk olmadığı için tekrar tekrar banlamak zorunda kalıyoruz. Bu yüzden siteye kayıt olurken TC kimlik numarası veya telefon doğrulaması ile kayıt olunmasının bu durumları azaltacağını düşünüyoruz. Bu sisteme de sizin karar vermenizi istiyoruz. Oy kullanmayı unutmayın lütfen.
 
  • Like
Reactions: Fraudelcos
Bu konuya kim bakıyor?

Şu anda 0 üyemiz konuya bakıyor.