Lütfen Yardımcı Olur musunuz?

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Genel BDO Sohbetleri
Konu Başlığı Lütfen Yardımcı Olur musunuz?
Konbuyu başlatan badboy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Mollaveli

badboy

Yeni Üye
5 Ocak 2021
1
0
1
İstanbul
Selamlar öncelikle konu açamadığım için buraya yazmak istedim umarım bana yardımcı olan çıkar. Oyuna ilk defa başlamak istiyorum. Sadece zaman geçirmek için biraz da bana artısı olsun diye oynayacağım. Fakat öncelikle hangisini almam gerekiyor oyunda? Steam'de 4 paketi falan var oyunun hangisini alacağımda kararsız kaldım. Nova paketi galiba yeni bir paket o yüzden onun dışındaki 3 paketten birini almak istiyorum fakat hangisini önerirsiniz hangisini almayın sizce yardımcı olur musunuz bana acaba?

bdo.png

7 Eki 2020
62
12
8
Antalya
discord: Sky Boost#9378 ekle yönlendirme yapayım dostum ama kesinlikle steam başlama normal client ile oyna gir paketi de indirime giriyor sitede onu bekleyip öyle al

7 Eki 2020
62
12
8
Antalya
Bak yeni oyunculara her zaman diyorum derim eğer zevk alma ve uzun süre oynama gibi eğiliminiz varsa; çadır, petler, macera günlükleri, katkı puanı,enerji,ekoloji bunları bile hesaba oturtmak ve uğraşmak min 700 tl ve 1-2 ay alıyor. O yüzden ruletlenmiş yada düşük bütçeli başlangıç seviyesi hesaplar almanız daha faydalı sizin için. Çadıra periye petlere yatıracağınz para zaten giden para oluyor.

Son düzenleme:
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
K Hesap Alışveriş 5