ARIYORUM Kitap Buffları Alınmış ve Perili Hesap Arıyorum

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hesap Alışveriş kategorisinde Resourn tarafından oluşturulan Kitap Buffları Alınmış ve Perili Hesap Arıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 945 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı Kitap Buffları Alınmış ve Perili Hesap Arıyorum
Konbuyu başlatan Resourn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Resourn

Resourn

Yeni Üye
24 Tem 2022
8
0
1
Ankara
Client hesabı olmalı. Gearın pek bir önemi yok, kitap buffları ve peri şart. At, çadır vb. olabilir. Genel olarak bu kafalarda başlamaya uygun ve maili ile birlikte teslim alabileceğimiz teklifleri bekliyorum. Oyunfor üzerinden teslim almayı planlıyorum.

Son düzenleme:

Yakaryıkarsatar

Yeni Üye
6 Ağu 2022
3
0
1
Zonguldak
Client hesabı olmalı. Gearın pek bir önemi yok, kitap buffları ve peri şart. At, çadır vb. olabilir. Genel olarak bu kafalarda başlamaya uygun ve maili ile birlikte teslim alabileceğimiz teklifleri bekliyorum. Oyunfor üzerinden teslim almayı planlıyorum.

Bu konuya kim bakıyor?

Şu anda 0 üyemiz konuya bakıyor.