SATIYORUM FİYAT DÜŞTÜ !! (client)265 kutum 311 dp 62 level sahire p2w çadırlı perili 2saniye pot basan

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı FİYAT DÜŞTÜ !! (client)265 kutum 311 dp 62 level sahire p2w çadırlı perili 2saniye pot basan
Konbuyu başlatan zoew
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan zoew

zoew

Üye
29 Kas 2020
30
0
6
ankara
265 AP kutum 311 DP 62 level sahire caphras yükseltmesi kzarkada 1 dir 1t paraya +2 ap daha alabilirsiniz hesapta fazlaca pen denendiği için caphras yükseltmeleri yoktur zırhlarda ve silahta ap ve dp kolayca yükseltilebilir..
guru 10 balıkçı usta 13 toplama usta 23 balıkçılık olan farklı life skill hesapları mevcuttur
perisi 2 saniye pot basma ağırlık cezası skilleri için bile yüksek miktarda para harcanmıştır.
100 küsür eşya düşürme ve ex parşomenleri mevcuttur. Çadırı mevcuttur 9 tane işlem kahyası vardır
detaylı bilgi için wpden ulaşabilirsiniz. 507 9788574 fiyat 1100 tl. bundan kat kat fazlası harcanmıştır..

Ekli dosyalar

Son düzenleme: