SATIYORUM FİYAT DEĞİŞTİ -281 AP KUTUM 314 DP , GURU LİFESKİLL CLİENT MENA

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı FİYAT DEĞİŞTİ -281 AP KUTUM 314 DP , GURU LİFESKİLL CLİENT MENA
Konbuyu başlatan sukru61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan sukru61

sukru61

Üye
10 Ocak 2021
32
1
8
trabzon
KARAKTERİN İÇİNDE 2 AYA YAKIN DAHA AÇILMAMIŞ DEĞERLİ PAKETİ, 20 GÜNLÜK AY KUTSAMASI, KAMASİLYA KUTSAMASI VE 3 ADET 100 FS İLE BİRLİKTE FAZLA SAYIDA 20-30-40-50 FS Sİ BULUNMAKTADIR. 61 LEVEL EXP 82 BÜYÜCÜ VE 61 LEVEL KUNOİCHİ VARDIR RESİMLERDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ İNCİ ENVANTERİNDE ÇEŞİTLİ İNCİ EŞYALARI MEVCUT. DEPOSUNDA FAZLA SAYIDA USTA AŞÇI SANDIĞI MALZEMESİ MEVCUT. 1000 CİVARI CRON TAŞI VARDIR DEPODA. MERKEZ PAZARINDA 1T CİVARI NAKİT PARASI VAR. 18 ADET BİNEK BECERİ DEĞİŞTİRME KUPONU VE BİNEK BECERİ EĞİTİM KUPONLARI VS MEVCUTTUR.
PEN DANDE 3 LEVEL CAPHRAS , PEN GRUNİL 7 LEVEL CAPHRAS VARDIR.
200 CİVARI MAVİ EŞYA DÜŞÜRME SCROLU
15 TANE SARI SCROLL
27 ADET YÜZDE 530 LEVEL EXP PARŞOMENİ VE 100 KÜSÜR TANE KUTSANMIŞ ELÇİ PARŞOMENİ VS BULUNMAKTADIR.
UFAK TEFEK LİFESKİLL TAKILARI GİYSİLERİ VS MEVCUTTUR.
KARAKTERİN İLK SAHİBİYİM ARTIK VAKİT AYIRAMIYORUM. CLİENT HESABI OLUP MENA SERVERINDEDİR MAİLİ İLE BİRLİKTE DEVİR EDİLECEKTİR.
100 küsür incisi vardır.

Karakterin ilk sahibiyim temiz karakterdir sıkıntısı yoktur. Maili İle birlikte devredilecektir. Client hesabıdır. Fiyat 2250 tl dir. Alana Şimdiden Hayırlı Olsun
İletişim : 0531 969 61 96 wp den yazabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 565.5 KB Görüntüleme: 125
  • 762.2 KB Görüntüleme: 125
  • 580.2 KB Görüntüleme: 117
  • 632.7 KB Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Mollaveli