SATIYORUM Client / Takas hesabı altyapısı iyi durumda Gearı makul seviyede

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı Client \/ Takas hesabı altyapısı iyi durumda Gearı makul seviyede
Konbuyu başlatan hanv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan hanv

hanv

Yeni Üye
22 Ara 2020
17
0
1
A
Gearlı hesabı 273 AP, 315 DP Lahn'dır 413 Enerji/330 Katkı Puanı vardır. Çadır ve Çöl kamulfajı mevcuttur. Merkez Pazarda 3.7t para vardır x350 Hafıza, x1300 Caprhas vardır Caprhasları Heve veya Grunil attığınızda karakter 320 DP olacaktır.
TET KaraYıldız Hilal Pendulum
TET KaraYıldız Zırh
TET Ogre
TET Valtarra
TET Tungrad Küpe x2
TET Harabelerin Gözü Yüzüğü
PEN Capotia Yüzük
TET Leebur
TET Muskan
PEN Tuvala Miğfer
Gelişim Karak vardır bütün itemları yeşil +10dur hızı %144dür. 3 Takas yoluyla Okyanus takaslarının en kötü geldiği halde bile çok rahat 600m kazanabilirsiniz hesapta 36k Karga Parası vardır mavi itemlar için biriktiriyordum eğer mavi itemlara gidecekseniz güzel bir birikim mavi itemlar için uğraştığım için biraz itemları geliştirmek için ihtiyaç olan hammadde de karakterde mevcuttur.
Iliya Deposunda 11T'lik stok vardır.
Hesapta T8 yarış atı vardır full skilli
İşçiler genel itibariyle Zanaatkar ve Profesyonellerden oluşmakta.
50-60 günlük Değerli Paket vardır.
Habercinin günlüğü hariç bütün kitapları yapılıdır.
Fiyatı karakterin gearı ve Iliya deposundaki stokları göz önünde bulundurarak 2500 TL olarak belirledim.
Aklıma gelmeyen bir çok şey var daha fazla detay için özelden ulaşabilirsiniz.
3.jpg2.JPG5.jpg1.jpg7.jpg4.JPG

Son düzenleme: