SATIYORUM 711 GS FULL HESAP ACİL UCUZA

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hesap Alışveriş kategorisinde cornellius tarafından oluşturulan 711 GS FULL HESAP ACİL UCUZA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 903 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı 711 GS FULL HESAP ACİL UCUZA
Konbuyu başlatan cornellius
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan cornellius

cornellius

Üye
24 May 2020
403
0
16
İstanbul
Hesapta görseldeki gibidir. Main hesap olarak Lahn oynanmakta, çok fazla detay olduğu için tek tek yazmadım.

Gearda kutum c13 diğerleri c20, zırhlar da tri ( sessiz).

Çift pot-harita var.

P2W yönünden eksiği yoktur. T5 peti drop rate artıran pet, t4 kirpi dahil 7 adet peti vardır.

Kasılı bir sürü hesap var istediğinize rolleyebilirsiniz.

+8 Kragdalo setli doom vardır.

Set olarak takas kuponu var.

Hesapların çoğunda p2w + kamu vardır. Life karakteri de vardır. Yayın açarak göstermeyi tercih ederim.

180 FS var, fs kasma karakteri ve reblathları hazır. Toplam item ederi 800 t.

Sorularınız ve detaylar için discord üzerinden ( Feitan#7449 ) ya da Wapp üzerinden (+905061507900) iletişime geçebilirsiniz.

Acil satılık olduğu için fiyatı çok uygun, ihtiyacım olan miktar 10k. Çok az bir pazarlık payı bırakırım. Alıcısına hayırlı olsun.

Ekli dosyalar

• lahn.jpg
    lahn.jpg
    113.9 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleme:
Bu konuya kim bakıyor?

Şu anda 0 üyemiz konuya bakıyor.