SATIYORUM 277/279/368 64 LV CADI HP&MP POT ,2 PUSULA , 1 ARKEOLOG

• Değerli Üyelerimiz, Sitemizde özel ayrıcalıklara sahip ''Vip Üyelik'' sistemi mevcuttur. Elde edilen gelirler ise forumun sunucu masraflarını karşılaması ve ilerleyen dönemde yapılacak olan çekilişlerde kullanılacaktır. https://bdomena.com/threads/vip-ueyelik-sistemi-hk.26/ Adresinden bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Kategori Adı Hesap Alışveriş
Konu Başlığı 277\/279\/368 64 LV CADI HP&MP POT ,2 PUSULA , 1 ARKEOLOG
Konbuyu başlatan Manyetizma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
BİRİNCİ MESAJ TEPKİ PUANI
Son Mesaj Yazan Manyetizma

Manyetizma

Yeni Üye
16 Ara 2020
8
1
3
Bursa
356 Katkı 542 Enerji
PEN KUTUM HANÇER
PEN DANDELİON AAD (+1 CAPRAS )
PEN BHEG ELDİVENİ (+4 CAPRAS )
PEN URUGON ( +5 CAPRAS )
DUO ÖLÜ TANRI ZIRHI
PEN GRİFON (+6 LV CAPRAS )
TET KARAYILDIZ ASA
TET TURO KEMERİ ( SATIP TUNGRAD KÜPE PEN ALACAĞIM )
TET TUNGRAD KÜPE , KOLYE , KEMER
PEN CAPOTIA KÜPE , YÜZÜK
TET HİLAL YÜZÜĞÜ

ARCANİS KOSTÜM SETİ
TRENT KAMUFLAJI
ORMANYOLU VAGONU VE ORMAN YOLU VAGONU +6 SET.
İŞÇİLERİN &70'İ TURUNCUDUR 57 İŞÇİ MEVCUTTUR VE İŞÇİLERİN ÇALIŞTIĞI BAĞLANTI NOKTALARINDAN CIKAN ÜRÜNLER PAZARA DİREKT OLARAK MAXTAN SATILMAKTA VE İYİ PARA GETİRMEKTEDİR .
EN ÜST SEVİYE BÖLGELERİN YATIRIMLARI 10 LV YATIRIMLIDIR .
KARAK YOKTUR KARAKTERLE HİÇ TAKAS YAPMADIM .
BU KARAKTERİN DEĞERİNİ BELİRLEYEN SAHİP OLDUĞU ÖZEL İTEMLERDİR , GEAR VB. DİĞER ŞEYLER DEĞİL , EĞER BUNLARLA İLGİLENMİYORSANIZ BAŞKA KARAKTERLERE BAKMANIZI TAVSİYE EDERİM ÇÜNKÜ SİZ İLGİLENMİYORSUNUZ DİYE YA DA SİZE LAZIM DEĞİL DİYE FİYATTAN DÜŞÜRMÜYORUM HABERİNİZ OLSUN .

OYUN LÜKS BİR EĞLENCE ARACIDIR VE LÜKS ÜRÜNLERDE İNDİRİM & PAZARLIK OLMAZ , KARAKTER İÇİN MESAJ ATMADAN ÖNCE DİKKATE ALMANIZI ÖNERİRİM ÇÜNKÜ İNDİRİM YAPMIYORUM PARASI YETMEYEN DAHA UYGUN KARAKTERLERE BAKABİLİR . KARAKTER CLİENT HESABIDIR VE ALIŞVERİŞ YÜZYÜZE YADA HAVALE YOLUYLA OLACAKTIR , OYUNDAN HİÇKİMSEYİ HESABIMI EMANET EDEBİLECEK KADAR TANIMIYORUM O YÜZDEN ARACI KABUL ETMİYORUM . BYNOGAME VB. SİTELERDEN BİR ŞEKİLDE SATIŞ YAPABİLİRSEK ORADAN OLUR KOMİSYON KARŞI TARAFA AİTTİR . 3 ÇEŞİT SİLAH TAKAS KUPONU MEVCUTTUR . FULL PEN SEZON KARAKTERİ 61 LV NOVA YAN KARAKTERİ VARDIR . ŞİMDİDEN HERKESE MUTLU BİR YENİ YIL DİLİYORUM .set.jpg

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Mollaveli